Tweet сьогодні в 14:37 | Тип: Люди, Топпер, Фото

Хоча поняття про красу у кожного своє, як правильно зазначив шотландський філософ Девід Хьюм, є деякі країни в цьому світі, які, здається, є набагато більш привабливими з погляду жіночої краси, ніж інші. Ви знаєте, про яких країнах ми говоримо? Погляньте на добірку країн від Південної Америки до Азії, де живуть найкрасивіші дівчата світу. Звичайно, з цим списком можна і посперечатися, що я пропоную Вам зробити в коментарях. Висловлюйте свою думку, приймайте участь в обговоренні і пропонуйте свої варіанти. Разом ми можемо розширити добірку до декількох десятків країн, або змінити деякі з них місцями.

7. Росія і Україна.

Якщо говорити про те, в яких країнах живуть найкрасивіші дівчата світу, звичайно ж відразу приходять на розум Росія і Україна. Наші слов'янські дівчата завжди вважалися одними з найкрасивіших. Якщо стверджувати, що краса - математичний питання симетрії і пропорції, то наші жінки ідеально відповідають цій діаграмі. Пропорційні особи красунь слов'янського походження з яскравими очима і високими вилицями - це те, що змушує хлопців дійсно зійти з розуму. Однак, не тільки риси обличчя змушують східноєвропейських леді виглядати настільки вражаючими. З точки зору фігури вони також відповідають уявленням ідеалу, з гарним тілом без грама зайвого жиру. Число вражаючих красунь тут просто виключне.

найкрасивіші дівчата

6. Данія.

Данські дівчата можуть бути трохи більш повними, ніж їх шведські колеги з-за їх безумовну любов до пива і картоплі, але тим не менш їх вважають однією з найбільш красивих націй на земній кулі. Світле волосся (принаймні у 90%населення жіночої статі), блакитні очі (знову 90%) і прекрасні особи - ось чим вони так схожі. Велика любов до моді тільки додає додаткову красу датським дівчатам, які завжди вдосконалюють свій стиль.

5. Італія.

найкрасивіші дівчата у світі можуть також бути знайдені в Італії. Як італійкам це вдається, не дивлячись на вживання в їжу такої великої кількості піци і спагетті, залишається таємницею.  Незалежно від цього, таємниця їх краси зберігається цілу вічність. Швидше за все, це якийсь ген краси, який міг бути описаний таким чином: привабливе тіло, каштанове волосся і очі, темна шкіра обличчя і Моніки Беллучі. З їх екстраординарної упевненістю і стилем, італійські жінки - природжені завойовниці чоловічих сердець.4. Литва.

Краса литовських дівчат, це прекрасна суміш скандинавських особливостей і слов'янського погляду, яка змушує жінок цієї невеликої країни виглядати абсолютно прекрасними. Є навіть цікава легенда про неймовірною красою литовських жінок. Очевидно, під час Інквізиції середньовічної Європи, красивих жінок, що викликають чоловічу хіть і загрозу стабільності сімей і суспільства, вважали відьмами і стратили. Литва була останньою язичницької країною в Європі, і тому тут не було такої кількості страт, як на Заході. Чи служить причиною цього генетика, чи ні, дівчата в Литві просто дивовижні.3. Японія.

Серед азіатських країн японські дівчата - напевно найкрасивіші. Хоча образ Гейші сьогодні вже сприймається, як анахронізм, сильне почуття краси, чарівності і ідеального поведінки, залишається дуже сильним у японському суспільстві. Бліда шкіра, тонке тіло, прекрасна косметика і зачіска так само як шикарний стиль - ось що виділяє дівчат у сучасної Японії.

2. Швеція.

Якщо Вас приваблюють довгі ноги, світле волосся, яскраві блакитні очі і тонкі тіла, прямуйте до Швеції. Стокгольм, шведська столиця, був визначений журналом для мандрівників traveler's Digest, як кращий місто з точки зору красивих дівчат, де кожна друга особа жіночої статі схожа на супер модель. Фактично, шведські жінки дуже красиві, і їх сильна чуттєва індивідуальність робить їх ще більш привабливими.

Отже, де живуть найкрасивіші дівчата у світі? Переходимо до першого місця нашого списку країн.

1. Бразилія.

Дивовижне різноманіття людей Бразилії робить цю гігантську країну місцем з найбільш вражаючими красунями в світі. Будьте то європейськи дивляча струнка блондинка, темна брюнетка екзотичної зовнішності і кольору шкіри, африкански дивляча дівчина, або з'єднання всього цього, бразильські жінки - одні з найкрасивіших в світі. Ця переважна концентрація прекрасних жінок в одній країні - ефект расового змішування місцевих народів з європейцями, африканцями, японцями й китайцями. З їх надприродним особистим чарівністю бразильські жінки - справжні Міс Світу.


продовження читайте також про альтернативне рейтингу, куди увійшли найкрасивіші жінки десятиліття. На LifeGlobe також є добірка самих найкрасивіших актрис світу, і безліч інших цікавих статей у відповідних розділах. Чекаю Ваших відгуків та коментарів.